ON-LINE

«Як за кам'яною стіною»: найвідповідальніші чоловіки за знаком Зодіаку

середа, 02 грудня 2020
Їх всього три

Представників земних знаків Зодіаку можуть називати нудними та прискіпливими, проте вони - практичні та розсудливі. Завдяки їхній продуманості в них  все прораховано і сплановано значно краще, ніж в інших знаків Зодіаку. 

 

Телець

Вони цінують стабільність та традиційність. Для них важливо, щоб вони і їхні рідні перебували в комфортних умовах.  Їм можуть не припасти по душі зміни.  Вони не з тих чоловіків, які зберуться за 5 хвилин і мчатимуть на пошуки пригод. Тельці можуть виявитися ревнивими, а все тому, що не налаштовані ділити з кимось свою кохану.
 

Діва

Чоловіки є прискіпливими й вимогливими, проте за "просто так" не будуть робити зауваження. Їм вважливо відчувати себе корисними в цьому суспільстві та в родині. Це ті чоловіки, для яких має значення кожна деталь, що вдома, що на робочому столі. Діви не стерплять безлад вдома і неохайність в коханій людині. Вони завжди підмітять ваших вдалий образ чи красивий макіяж.

Козоріг

Відповідальність - друге "Я". Вони дотримуються своїх обіцянок і пам'ятають все, що їм обіцяють. Для них важлива стабільність та зрозумілість, що в житті, що у відносинах. По житті може поступово, проте наполегливо досягати своїх цілей. На них можна покластися, проте не слід забувати, що від партнерки вони вимагатимуть взаємності та щирості. 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено гаманець з документами

    В районі 12-ї школи,  загублено гаманець з  документами на прізвище  Шевчук...
  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ