Названо три знаки Зодіаку, які раптово розбагатіють до кінця травня

Декому астрологи пророкують неочікуваний прибуток від 10 000 євро

Кільком обраним знакам зодіакального кола незабаром усміхнеться удача. Гроші стануть гідною винагородою за професійні успіхи. Це може бути премія, підвищення чи бонус від керівництва. Безсумнівно щедрий дар неодмінно змінить життя на краще.

ОВНИ

Представникам цього харизматичного вогняного знака вже найближчими тижнями випаде шанс укласти надзвичайно вдалу угоду. Власне ця угода й стане для шляхом до захмарних доходів. Після її підписання ви отримаєте такі комісійні, що просто голова піде обертом. Та не варто одразу впадати в ейфорію. Справу потрібно обов’язково довести до кінця. Тоді сума, яка спершу здалася просто величезною, скоро стане звичним щомісячним доходом.

РАКИ

Джерелом вашого неочікуваного прибутку також стане робота. Вигідна пропозиція, підвищення чи навіть важлива керівна посада – це лише вершина айсбергу. Вам світять такі перспективи, про які раніше ви не наважувалися й мріяти. Ще до кінця місяця відчуєте, наскільки важчим стали ваші кишені. Та щоб від великих грошей не довелося відвикати, потрібно проявити себе якнайкраще на новій посаді. Тоді щорічні поїздки на Мальдіви стануть не мрією, а реальністю.

ЛЕВИ

У травні ви можете отримати спокусливу пропозицію та змінити роботу. І на новому місці врешті зможете показати, чого варті. Гідно оцінені керівництвом, ви відчуєте, що вам все під силу і почнете втілювати свої найсміливіші ідеї. Вже в перший місяць дохід Левів дійде до десятків тисяч євро. А в майбутньому – зможуть дозволити собі навіть відкрити власну справу. Та для цього варто заглибитись у тему інвестицій та розібратися, як примножити зароблені гроші.

Джерело: GSMinfo

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень