Вони знищать один одного: яким парам знаків Зодіаку не можна створювати сім'ю

Спільне життя буде нестерпним

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Якою б не була пристрасть на початку стосунків, в сімейному житті все може піти шкереберть.

Партнери починають сваритися і поступово стають нещасливими разом.

Якщо ви це переживаєте, можливо, ваш партнер вам просто не підходить? Астрологи виділяють чотири такі пари. Бути разом їм просто протипоказано.

Скорпіон та Лев

Ці стосунки нерідко закінчуються нервовими зривами та візитами до психолога. Це два лідери, які ніколи не зможуть піти на поступки. Лев хоче підкорювати, а Скорпіон ненавидить, коли над ним панують. Постійна ревнощі, постійні сварки та грандіозне розлучення через кілька років спільного життя.

Водолій та Козеріг

Козеріг консервативний, тому спочатку романтичний і ніжний Водолій йому сподобається. Але з часом, інфантильність, яка є у Водоліїв, набридне Козорогам і ті почнуть на все дратуватися. Останньою краплею стане момент, коли Козеріг буде змушений сам вирішувати абсолютно всі сімейні проблеми.

Терези та Риби

Ці знаки дуже схожі. Це, як не дивно, стане основною проблемою. Спочатку вони думатимуть, що знайшли ідеального партнера, але з часом все підводне каміння стане очевидним. Жоден з них не вміє виявляти ініціативи бодай в чомусь, але вимагатиме цього від партнера. Ця пара не тільки нічого не доб'ється разом, а й загряне в проблемах, адже жоден із них не дуже вміє їх вирішувати.

Стрілець та Телець

Вони чудові друзі та колеги, але не пара. Телець бачить світ та сім'ю консервативними, а Стрілець не хоче жити за старими стандартами і не проти експериментів. Тоді як Телець їх терпіти не може.

Джерело: GSMinfo

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень