Названа оптимальна кількість сексу для задоволення обох партнерів

В середньому людина займається сексом раз на тиждень


Нормальною кількістю інтимних стосунків між партнерами є та, яка приносить задоволення. Тему сексу та розв'язання проблем в інтимному житті підняла колишня в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун у Facebook.

Нормальна кількість сексу — це та, яка приносить задоволення вам і вашому партнеру. Деякі дослідження вказують, що в середньому людина займається сексом понад 50 разів на рік, або ж один раз на тиждень. Та якщо у вас сексуальне бажання виникає частіше або рідше - це нормально", - написала вона.

Супрун зазначила, що секс має кілька етапів, які можуть бути доволі розмитими.

Хімічні процеси в нашому мозку можуть прояснити, що ми відчуваємо в моменти інтимної близькості. Спершу у нас виникає бажання, потім ми збуджуємося, після того — власне статевий акт, оргазм та розслаблення", - зауважила екс-очільниця МОЗ.

Партнери можуть обговорити власні вподобання та очікування й розв'язати будь-які проблеми, які можуть стати на заваді отримання позитивного сексуального досвіду.

Якщо ви відчуваєте, що у сексі щось не так і не можете впоратися з проблемою самостійно чи з партнером, не соромтеся звертатися за допомогою до фахівців. Можливо, вам потрібна консультація та допомога, аби дійти здорового рішення. Не всі проблеми такого характеру можна вирішити за закритими дверима, - додала Супрун.

Також, Уляна Супрун наголосила, що тема сексу лишається табуйованою й оточеною стереотипами.

Тема сексу для багатьох людей залишається табуйованою та незручною. Досі може виникати страх говорити про проблеми, не кажучи вже про обговорення фантазій чи бажань. Це відбувається передусім через безліч поширених стереотипів про секс, брак сексуальної освіти та загалом відсутність розуміння, що означає здоровий секс.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень