Назвали найпоширеніший міф про довжину волосся, у який вірять жінки

Не поспішайте відрізати волосся

Волосся з віком стає тонким і ламким, тому багато хто вважає, що короткі стрижки виглядають виграшніше.

50-річна засновниця лондонського салону краси Inanch London, британська стилістка Інанч Емір пояснила, чому багато експертів стверджують, що старшим жінкам не варто носити довге волосся.

Емір назвала це «міфом, у який не варто вірити жінкам у літах».

Стилістка зазначила, що якщо правильно доглядати волосся, то можна дозволити собі довгі локони в будь-якому віці. Емір підкреслила, що якість волосся набагато важливіша за їхній вік.

Експертка також радить старшим жінкам іноді робити високий хвіст, він не тільки має «ефектний і охайний» вигляд, але й виконуватиме функцію «підтяжки обличчя».

Джерело: gordonua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень