Найважливіші події грудня, які змінять наше життя на наступні 20 років

Астролог поділилася своїми знаннями про основні ПОЗИТИВНІ зміни, які «закриють» цей рік

В останній місяць 2020 року у космічному просторі відбуватимуться потужні аспекти, які здатні дуже круто змінити життя кожного й дати новий поштовх для розвитку у будь-якій сфері діяльності.

Так, знаннями про головні астрологічні події грудня, які впливатимуть на нас, поділилася відома українська астрологиня Аріна Артуровна.

Меркурій у Стрільці

Планета відповідає за наше мислення, спілкування, контактність і нетворкінг.

Меркурій з 1 грудня перейшов у знак Стрілець і пробуде там до 21 грудня - це час цілеспрямованих дій, розробки довгострокових планів, амбітних переговорів і початку важливих проєктів в комерції, освіті, туризмі, навчанні чомусь новому та обміні інформацією.

Астролог каже, що водіям важливо бути особливо обережними з 7 по 15 грудня, адже саме в цей час планета перетинатиме вісь катастроф.

Водночас безслідно зникнуть скутість, сором'язливість і невпевненість в контактах, буде легше знайомитися як в особистому плані, так і в діловому. Це прекрасний час для рекламних кампаній і просування різних брендів.

Венера перейде зі Скорпіона у Стрільця

Планета відповідає за стосунки, фінанси та оціночне судження навколишнього світу. Зараз вона знаходиться у Скорпіоні і до 15 грудня суть відносин буде в сексі і грошах, так само буде бажання домінувати в шлюбі і співробітництво, а ще – бажання контролювати все. Цей період також характеризується мовчазністю, розрахунком і ревнощами.

А от після 15 грудня ситуація зміниться – відбудеться інгрессія в знак Стрілець і тут зміниться ставлення до партнерства – захочеться чогось піднесеного, вигаданого й ідеального.

Астролог каже, що ті, хто ще не знайшов свою половинку, зможуть зробити це далеко від рідних місць – у поїздках. Такий роман може бути досить бурхливим, а плани на майбутнє найбільш оптимістичними, якщо, звісно, все це не розвіється як дим, коли Венера увійде в земний знак, і вимагатиме конкретності від партнера, прогнозує Артуровна.

Сонячне затемнення у Стрільці

14 грудня відбудеться сонячне затемнення у знаку Стрілець. У дні, близькі до затемнення, ви можете почуватися дратівливим, нервовими і дуже агресивно налаштованим до оточення.

Крім того, цей період дуже потужний енергетично, тому не варто зайвий раз ризикувати. Краще зосередитися на власному здоров’ї.

З'єднання Сатурна і Юпітера

Ця знаменна подія відбудеться у понеділок, 21 грудня, о 20:16.

Також напередодні з'єднання Юпітер і Сатурн змінять свій знак і здійснять перехід у знак зодіаку Водолій.

Що це все значить? Ця подія вплине не тільки на окрему людину, але й на держави і цілі покоління. Особливо потрібно готуватися до важливих подій і змін в житті людей, які народилися в 1940-1941, 1960-1961, 1980-1981, 2000-2001 роках. Для всіх інших теж буде можливість змінити своє життя на краще, знайти вихід із важких тупикових ситуацій, - каже Аріна Артуровна.

Це положення планет стане помічником для тих, хто має прогресивний і неординарний розум, не боїться виходити з зони комфорту і має широкі філософські й наукові погляди. А ще – для тих, хто займається меценатством, соціальною і громадською діяльністю, організаційною діяльністю та керівництвом.

Астролог зазначає, що часто таке положення планет супроводжується кризою влади у світі, бо Водолій - це знак свободи. Він протестує проти будь-якого гноблення. У багатьох країнах змінюється уряд і формується новий або організовуються державні перевороти. Це також час науково-технічного прогресу, світ онлайну, поштовх в IT-сфері, в авіаційній і комічних галузях.

Конфлікт Марса з Юпітером, Сатурном і Плутоном

 

З 14 грудня по 5 січня Марс конфліктуватиме з Юпітером, Сатурном і Плутоном. Потрібно бути максимально обережними у цей період, адже схильність до конфліктів різко зросте, так як Марс - це планета сили і дії. Рушійними силами у цей час можуть стати боротьба за владу, заздрість і жага помсти.

Повня 30 грудня

В цей період знову очікується енергетичне напруження. Починаючи з 30-го грудня, загальне енергетичне поле стає більш інтенсивним. Оскільки Місяць буде напруженим і знаходиться в домашньому знаку Рак, не варто навантажувати себе зайвою роботою і домашніми справами.

Джерело: РБК-Україна

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень