Економія – Дівам, відновлення давніх стосунків – Овнам: гороскоп на 6 грудня

А Скорпіонів запросять на побачення

ОВНИ

Якщо це не суперечить вашим моральним принципам, то можна відновити старі любовні стосунки. Не виключено, що потрібно буде вирішувати проблеми близьких людей, яким знадобляться ваші знання та інтуїція.

ТЕЛЬЦІ

Недовге усамітнення дозволить вам зібратися з силами, аби прожитии цей день якнайкраще. Ваше особисте життя може стати більш романтичним. Чекайте на приємний подарунок.

БЛИЗНЮКИ

Внутрішнє чуття підкаже вам чим можна займатися без шкоди для свого здоров'я і настрою, а де варто вчасно зупинитися, щоб уникнути проблем.

 

Цього дня у вас прекрасно працюватиме фантазія.

 

Ви зможете закінчити справу, яка довгий час не дає вам спокою.

РАКИ

Ви зможете зважитися на витрати, які не були заплановані заздалегідь. Це стосуватиметься відпочинку чи красивих романтичних відносин.

ЛЕВИ

Ви ще раз переконаєтеся у тому, що все робите правильно. Незважаючи на невеликі проблеми, ви можете бути впевнені у тому, що міцно стоїте на ногах.

ДІВИ

Зараз не найкращий момент для розширення фінансових можливостей. Дотримуйтеся розумної економії.

ТЕРЕЗИ

Якщо ви уважніше придивіться до ситуації, то знайдете масу цікавих рішень для власних давніх проблем. Сміливіше підключайте інтуїцію, а також активніше користуйтеся допомогою інших людей.

СКОРПІОНИ

Дозвольте собі полінуватися або помріяти про майбутнє. Не відмовляйтеся від запрошення на побачення.

СТРІЛЬЦІ

Атмосфера дня може призвести до невеликого перевороту в побуті або в сімейному житті. Багато змін є вашою мрією чи необхідністю. Зірки застерігають від надмірного ентузіазму.

КОЗЕРОГИ

Ви будете позбавлені необхідного вам порядку чи комфорту, звичних речей або можливостей. Вашою втіхою стане розмова або зустріч з другом.

ВОДОЛІЇ

Якщо візьметеся за організацію якоїсь події, то не зупинитеся, поки не зробите все ідеально. В особистому житті ви будете активними та наполегливими.

РИБИ

Попрацюйте цього дня над своїми манерами. Не бійтеся розпестити кохану людину своєю увагою.

 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень