«Цю тварину найскладніше перевозити», - директор зоопарку Рівного про смерть жирафи (ФОТО)

Так прокоментував нещодавню загибель жирафа Джордана у цирку «Кобзов» під час гастролей у Рівному директор Рівненського зоопарку Олег Павлюк

Композиція фото -- Юрій Клекотка

Адже, пояснив, жирафа – це дуже делікатна тварина.

Далі говорить Олег Павлюк:

Це – дуже делікатна тварина. Взагалі для перевезення, на мою думку, найменше підходить з усіх тварин. А перевозити її з одного міста в інше – це дуже проблематично.

 

У них так функціонує організм, що у будь-який момент може статись крововилив. Тобто якщо у неї голова опуститься нижче, ніж серце, на якийсь там проміжок часу, - відразу крововилив.

 

Вони дуже стресові, дуже піддаються всіляким захворюванням. Тому для цирку – це просто нонсенс. Я був здивований взагалі, що у цирку таке може бути.

Цей витяг із Закону України поширює громадська організація Зоозахист Рівне. Директор Зоопарку теж стверджує, що використання тварин у ПЕРЕСУВНИХ цирках -- заборонене

За словами Олега Павлюка, зважаючи на особливості організму жирафи і перевезення цирком «Кобзов» тварини з одного міста в інше, абсолютно логічно, що вона довго не прожила. 

Нагадаємо, що учора цирк "Кобзов" зробив офіційну заяву щодо загибелі жирафа Джордана.

Простер -- Вікторії Клус, яка чи не першою забила на сполох

Ми також писали про те, що відомо про смерть жирафи у Рівному. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень