Центр Рівного прибирають після кулькопаду. Туди виїхала поліція

У цирку ситуацію поки не коментують

Нагадаємо, що сьогодні вранці фура цирку "Кобзов" розсипала у центрі Рівного на проїжджу частину сотні повітряних кульок.

Представник цирку Анастасія нам про це поки сказала таке:

Ми не маємо змоги коментувати такі ситуації. Ви можете надіслати свій лист на нашу електронну адресу або я можу зафіксувати ваш контактний номер і передати адміністрації. Якщо вона вважатиме, що може відповісти, вам зателефонують.

Речник патрульної поліції Рівного Оксана Юрченко каже, що дії працівників цирку - це порушення. Втім, чи каратимуть за це, поки невідомо:

Зараз ми працюємо над цим. Я думаю, що за 15-20 хвилин матимемо інформацію. Бо комбат направив туди працівників сектору безпеки дорожнього руху.

Звісно, що це – порушення. По-перше, фура - у центрі міста. Я сумніваюся, що вони мали право заїхати фурою на центральну вулицю. По-друге, це перешкоди на проїжджій частині і засмічення, отже порушення правил благоустрою. І чи мали вона на це дозвіл, спеціально чи випадково вони розсипалися - ще не готова сказати. Потрібно трішки зачекати.

Заступник начальника міського управління ЖКГ Володимир Лапюк теж поки не може сказати, чи каратимуть цирк за порушення правил благоустрою:

Вперше чую від вас про таку подію. Зараз направимо людей туди, хай глянуть. 

Тим часом, у центрі Рівного вже двірники почали прибирати рештки повітряних кульок.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень