Кінець тваринам. Цирк «Кобзов» зробив офіційну заяву щодо жирафи у Рівному

Його звали Джордан

Фото з інтернету

У заяві, зокрема, написано про династію, з якою приїхав жирафа Джордан в Україну.

 А ще про те, що більше тварин у «Кобзові» не буде.

Подаємо її без змін:

ОФІЦІЙНА ЗАЯВА МИКОЛИ КОБЗОВА І ЦИРКУ «КОБЗОВ»

Під час гастролей в місті Рівне до нас в колектив увірвалася велика біда, несподівано для нас помер наш улюбленець – жирафа Джордан.
Згідно з діагнозом українських ветеринарів причиною смерті жирафи став тромбоз легеневої артерії, через що сталася зупинка серця. Це одна з найчастіших причин смерті серед жираф у світі.
Всі необхідні біоматеріали ми передали на експертизу в Італію, яка повинна підтвердити причину смерті Джордана.
Жираф приїхав на гастролі з Італії з цирковою династією Тогні, яка займається цирковим мистецтвом протягом 178 років.
Дресирувальники мають всі необхідні сертифікати і ветеринарні документи на всіх тварин. Всі норми по утриманню тварини було дотримано, жирафа знаходилася в комфортних умовах і забезпечувалася необхідним раціоном згідно вказівок EAZA по утриманню жираф.
Жирафі Джордану на момент смерті було 11 років. У природі середня тривалість життя становить 6 років, в зоопарку жирафи доживають до 25 років, якщо звичайно у них не виникне така хвороба, як у нашого Джордана.
Повідомити про цю важку для нас новину на наших офіційних порталах ми не змогли, оскільки виявилося, що всі наші соціальні мережі зламані і заблоковані для нас, також ми чекаємо від італійської сторони підтвердження діагнозу Джордана.
Люди теж раптово вмирають, так і наш Джордан раптово помер. Наш колектив цирку «Кобзов» і наші колеги з Італії зазнали великої втрати, і ми просимо зоозахисників не піаритися на такій великій для нас трагедії.
Це вже друга трагедія в нашому колективі і з якоїсь причини знову за кілька днів до мітингу зоозахисників.
Наші опоненти постійно використовують в піар-кампаніях будь-які нещасні випадки в цирку. При цьому дуже багато тварин в Україні дійсно потребують захисту.
Ще кілька років тому ми оголосили про поступову відмову від тварин в цирку. І здійснили це в одній програмі, яку випустили на початку цього року.
У двох програмах у нас залишилися тварини, оскільки контракт був укладений на тривалий час і ми не можемо їх просто кинути і залишити без утримання.
У програмі «Цирк Рекордів», з якою ми починаємо гастролі в Києві, тварин немає. Є акробати, клоуни, мотоциклісти, учасники рекордів Гіннеса і переможці багатьох фестивалів, зокрема найбільш значущого в цирковій сфері – фестивалю в Монте-Карло.
Ми готові до змін і в цьому році першими показали приклад для всіх цирків України та Європи!
Всім щасливого життя і нехай ваші близькі не потрапляють в якісь нещасні випадки і залишаються здоровими.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень