Почали зводити наймасштабнішу частину Північного обходу під Рівним. Техніку привезли вночі (ФОТО)

«Велике будівництво» триває

Перша техніка та обладнання вже з’явилися на будівельному майданчику поблизу залізниці у Шпанові. Саме там фахівці будуть споруджувати міст, який пролягатиме на шляху майбутнього північного обходу міста Рівне. Про це інформує пресслужба Рівненської ОДА.

Такі масштабні будівельні роботи стали можливими завдяки президентській програмі «Велике будівництво». У рамках проєкту передбачено будівництво нового шляхопроводу та естакаду через яр.

- В активному темпі продовжуємо будівництво північної об’їзної.

 

Відучора техніка почала працювати ще на одній ділянці майбутнього обходу Рівного — поблизу залізниці.

 

Виведення значного потоку транспорту за межі міста шляхом зведення об'їзної дороги дасть змогу розвантажити міські вулиці, зберегти від руйнування автошляхи, а також сприятиме підвищенню безпеки руху, — запевнив керівник Служби автомобільних доріг у Рівненській області Олексій Востріков.

Протяжність майбутньої ділянки дороги над мостом буде становити орієнтовно 130 метрів.

Будівельники вже провели підготовчі роботи, тепер будуть зводити спеціальну бетонну конструкцію, улаштовувати буронабивні палі. Після чого над ними зведуть опори майбутнього мосту. Завершальним етапом буде вкладання асфальтобетонного полотна.

Як розповідають у Службі автомобільних доріг у Рівненській області, аби будівельники змогли працювати на об’єкті, знадобилось декілька місяців роботи геодезистів, проєктантів, землевпорядників та юристів. Саме така кропітка праця дала можливість оформлення земельної сопрофіції — спільного використання земельної ділянки в інтересах громади.

Нагадаємо, на Рівненщині цьогоріч запланували відновити майже 190 кілометрів державних і місцевих доріг. Зокрема, цьогоріч буде відремонтована рекордна кількість державних автошляхів – 116,8 км, а в рамках програми «Велике будівництво» відновлять 73,5 км місцевих доріг.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень