Школи «ростуть» як гриби після дощу. У Рівненській ОДА звітують про «Велике будівництво»

Кажуть, відкрили найбільше шкіл за останні два роки 

На Рівненщині впевнено завершують «Велике будівництво» шкіл. Таким чином, область дотримується строків реалізації президентської програми з будівництва та реконструкції важливих соціальних об'єктів.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль

Про це під час щотижневого онлайн-брифінгу повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль:

- 1 вересня закінчили будівельну готовність 4-х шкіл. Це заклади у Дубровиці, селах Корнин Рівненського району, Озерці на Володимиреччині, Малеве на Демидівщині.

 

Такої кількості загальноосвітніх навчальних закладів за останні роки в області не відкривали.

 

Це вдвічі більше, ніж у 2018 році, а торік не було введено в експлуатацію жодної школи. Заклади у прекрасному стані, тож учні здобуватимуть знання у нових школах.

 

Невдовзі плануємо завершити будівництво ще однієї школи.

До слова, на завершальному етапі будівництво та реконструкція інших проєктів «Великого будівництва» - спортивних об’єктів, дитсадків та доріг.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень