Найкращі книги за останніх 125 років обрали читачі New York Times

Усі ці твори добре знайомі й українцям. Але раптом ви шукаєте, що почитати

Американська газета The New York Times з нагоди ювілею газетного додатка  Book Review вирішила укласти перелік кращих творів за 125 років. Участь у голосуванні взяли понад 200 тисяч читачів з майже семи десятків країн світу. Видання підготувало рейтинг п’яти кращих творів.

5. Кохана(1987), Тоні Моррісон

Перший роман американської письменниці Тоні Моррісон, який став бестселером, розповідає історію чорношкірої рабині-втікачки, яка вбиває свою дочку, рятуючи її від рабства. Через роки в будинку, де оселяється головна героїня з іншою своєю дитиною, заводиться привид.

4. Сто років самотності (1967), Ґабріель Ґарсія Маркес

Це легендарний представник реалізму у літературі. Книга складається з 20 безіменних розділів, у яких описується закільцьована у часі історія невеликого поселення.

3. 1984 (1949), Джордж Орвелл

Ймовірно, найвідоміший роман-антиутопія, 1984, оповідає про похмурий світ, де кожен аспект людського життя контролює всевладна партія, і навіть мову переформатовано так, щоб відповідати офіційній ідеології, що прямо суперечить об'єктивній дійсності. До слова у 2020 та 2021 роках ця книга мала черговий виток популярності в Україні.

2. Братство Персня (1954), Джон Рональд Руел Толкін

Перший роман легендарної фентезійної трилогії Володар перснів, що розповідає про пригоди хобіта Фродо, котрий вирушає в далеку подорож, щоб знищити давній могутній артефакт — Перстень Всевладдя.

1. Вбити пересмішника (1960), Гарпер Лі

Класика американської літератури, бестселер письменниці Гарпер Лі оповідає про життя невеликого міста на півдні США у роки після Великої депресії, де адвокат Аттікус Фінч береться за захист у суді афроамериканця, звинуваченого у зґвалтуванні молодої білої жінки.

Матеріали NV

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень