Найкращі дрова для ідеального шашлику (та інші СЕКРЕТИ)

Після дощу – на пікнік

Найближчим часом погода стабілізується, а відтак чимало сімей вирушать ледь не на перший цього року справжній пікнік з шашликами. 

Нехитра страва вимагає деяких навичок підготовки й приготування, позаяк деякими помилками можна зіпсувати шашлик навіть з добірного м'яса. 

Які дрова обрати для приготування шашлику

Знавці справи, шеф-кухарі кажуть, що категорично не можна використовувати дрова хвойних дерев - вони виділяють смолу, яка псує і м'ясо і мангал. 

Найкращими дровами для смаження м'яса будуть фруктові породи: яблуня, вишня, виноградна лоза. Як варіант можна використовувати березу, дуб і ясен.

При розпалюванні експерт радить закласти максимальну кількість дров, щоб не підкидати в процесі, інакше вугілля буде утворюватися нерівномірно.

Шампури слід розміщувати на мангалі щільно один до одного, щоб обмежити доступ кисню до вугілля, інакше необхідно буде весь час  гасити полум'я.

З обох кінців шампура запас для перевертання повинен бути не менше 4-5 см.

Для приготування ідеального шашлику важливо враховувати:

  • м'ясо потрібно нарізати поперек волокон,
  • маринувати в середньому 12 годин (але не більше 20 годин),
  • не додавати кислоту (лимон, оцет, ананас і т. д.) для розм'якшення в маринад,
  • м'ясо краще посолити безпосередньо перед приготуванням, інакше воно буде сухим,
  • не слід міксувати м'ясо та овочі на одному шампурі.
  • перевертати шампури слід відразу, як тільки з м'яса почне капати сік, а смажити потрібно не з двох, а з усіх чотирьох сторін.

За матеріалами РБК-Україна

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень