«Наташею Продавай» назвав співачку Корольову нардеп з Рівного і був не проти її обміняти

Адже йому довелося з Наташею Корольовою летіти одним літаком

Зустрівся зі співачкою депутат Верховної Ради Андрій Лозовий, коли з колегами через Франкфурт летів на сесію Парламентської Асамблеї Ради Європи у Страсбурзі. А Наташа Корольова, з України після похорону бабусі через Франкфурт добиралася додому в Майямі (США), де вона постійно мешкає у вільний від роботи час. Нагадаємо, що співачці був заборонений в'їзд у нашу державу. Але якраз через похорон їй зробили виняток.

Про зустріч з Наташею Корольовою Андрій Лозовий дуже емоційно написав у соцмережі Фейсбук.

Коли зустрів відьму в аеропорту о 5 ранку, думав, що причудилось. Але - ні. Таки вона... мене з колегами і московську запроданку посадили в одну маршрутку, яка їхала з терміналу до трапу літака. Кажу до водія (голосно, щоб Корольова почула): "Добродію, треба обов'язково покликати священика і освятити машину, бо тут московські бєси...". Думав, присутні колеги-жінки з міжфракційного об'єднання "Рівні можливості" зроблять мені зауваження (вони весь час роблять мені якісь зауваження). Однак вони нічого не сказали. Мабуть, підтримують. Сіли в літак. Наташа Продавай тихенько сиділа в бізнес-класі і сороміцьки ховала очі від тих, хто колись був її співвітчизниками - а нині є народом, який героїчно бореться з агресію Путіна, якому такі, як Наташа, співають холуйські оди.

Лозовий не добирав слів у висловленні свого ставлення до співачки:

І от думаю собі: гидко ж до чого!.. Етнічна українка. Вирощена і викохана на цій землі. Має красиве козацьке прізвище Поривай (Корольова - псевдонім). Але зреклась свого роду-племені, ставши мерзенним манкуртом, радше - манкуртизанкою (отакий придумав неологізм). І зреклась рідного ще до подій 2014 року. Згадайте, як Наташа стала членом партії "Єдіная Рассєя" і на концертах принизливо жартувала над українською мовою. Холєра ясна, прізвище Продавай їй пасувало б незрівнянно більше, ніж Поривай!

У нардепа також виникла думка про те, що співачку можна було б затримати і використати для порятунку українських політв'язнів у тюрмі в Росії:

Лечу і думаю: а чого б вітчизняним спецслужбам, користаючись нагодою, не затримати кремлівську профурсетку і не обміняти, скажімо, на Миколу Карпюка і Стаса Клиха? Тільки не треба, що я цинік, про похорон бабушки і т.д. Нічого людського по відношенню до нас у пропутінської наволочі немає. І ті ж скоморохи за право проводити свої концерти у попмпезному залі "Россія" і т.д. вихваляють терористів, які на Донбасі вбивають, ґвалтують і катують.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень