Рівненський нардеп розповів, на що взяв компенсацію за транспортні витрати

Сергій Євтушок - депутат Верховної Ради від Рівненщини, який отримав компенсацію з держбюджету за транспортні витрати

Про витрати і їхній розмір ми писали у публікації Нардеп з Рівненщини отримав компенсацію з держбюджету

За словами Сергія Євтушка (на фото), ці кошти - це компенсація за відрядження, які здійснюють народні депутати.

Розповідає Сергій Євтушок:

Можливо, це дорога до округу. По-перше, це - не порушення якихось норм закону. Це передбачено законодавством. По-друге, в мене, крім дороги від Києва до округу, що становить приблизно 300 кілометрів, є інші відрядні функції. Наприклад, декілька тижнів тому я був на заходах в Одесі, Чорноморську, оскільки працюю в транспортному комітеті. Дивився ці два пароми, які мають працювати у проекті «Новий шовковий шлях».

Сергій Євтушок розповів, що серед його транспортних витрат – придбання квитків на літак, приміром, до Львова, де відбувалися виїзні засідання транспортного комітету, також - заправка пальним автомобіля на дорогу до округу і назад тощо. Зі слів нардепа, отримане не повністю компенсує транспортні витрати депутата, а лише якусь частину. Втім, вважає він, дехто з нардепів не тільки від таких компенсацій могли б відмовитися, а й від депутатських зарплат, бо мають власний бізнес і хороші від нього прибутки.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень