Кабмін виділив кошти на Євробачення

Кошти виділено на умовах повернення

Державний комітет телебачення та радіомовлення отримає 450 мільйонів гривень із резервного фонду на заходи з проведення пісенного конкурсу. Тобто 15 млн євро.

Державний комітет телебачення і радіомовлення разом із Міністерством фінансів під час підготовки проекту держбюджету України на 2017 рік мають передбачити бюджетні призначення не менше, ніж сума, еквівалентна саме 15 млн євро, для проведення "Євробачення".

Як відомо, українська співачка Джамала перемогла на міжнародному конкурсі естрадної пісні "Євробачення-2016", що відбувся у травні в Стокгольмі.

Отже, наступний конкурс "Євробачення" прийматиме Україна. Мери Києва, Одеси, Львова, Дніпра і Херсона заявили про готовність провести конкурс у своїх містах. Нині за проведення конкурсу змагаються Київ, Одеса та Дніпро.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень