Рівненська обласна рада виграла позов до Кабміну

Ще на початку року депутати обласної ради звернулися до суду зі скрагою на уряд з вимогою скасувати  постанову, згідно з якою у разі, якщо обласні депутати не встигали за місяць зібратися та заблокувати дозволи Держгеонадр, то це дозволяло приватним структурам практично безконтрольно користуватися землею на Рівненщині.

Таким чином через урядовий документ десятки фірм-одноденок могли для видобутку бурштину без згоди місцевих депутатів отримати у столиці дозволи на користування тисячами кілометрів рівненських земель. В окружному суді Києва під час розгляду справи згадали також випадки, коли листи з пакетами документів від Держгеонадр ішли більше місяця. Тож депутати фізично не могли розглянути у місячний термін документи на використання земель.

Проти виділення землі невідомим структурам виступали і мешканці поліських районів.

Суд у Києві зазначив, що пункти постанови Кабміну, де йдеться про місячний термін розгляду документів, є незаконними та нечинними.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень