Напередодні травневих свят патрульні Рівненщини нагадують про штрафи за смаження шашликів

У місцях, не передбачених для цього

Напередодні травневих свят патрульні Рівненщини нагадують про відповідальність за розпалювання багаття у лісах і парках, за виключенням спеціально відведених зон відпочинку, говорить керівник патрульної поліції Рівненщини Сергій Мерчук:

- Саме у парках, де відпочивають мами з маленькими дітьми, у місцях, не призначених для того, тобто якщо територія не обкопана тощо. Також хочу наголосити, що це адміністративне правопорушення, за яке передбачена адміністративна відповідальність.

 

Ну, а взагалі, хотілося б сказати, щоби люди берегли тваринок та були вегетаріанцями.

Разом з тим, керівник патрульної поліції Рівненщини каже, що ставитимуться з розумінням до громадян, якщо вони смажитимуть шашлик на мангалі, а не палитимуть багаття на траві і поводитимуться адекватно.

До речі, чинним законодавством штраф за розпалювання багаття у місцях, що не передбачені для цього, - від 340 до 1 360 гривень.

Профілактично-роз’ясновальну роботу у лісах проводитимуть працівники лісового господарства і рятувальники.

Нагадаємо, що на травневі свята у парках та лісах патрулюватимуть наряди поліції.

Стеж за нашими новинами у  Telegram 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень