«Нафтогаз» натякає на зрив опалювального сезону, а теплоенерго не поспішають владнати ситуацію

Наразі тільки половина компаній, що забезпечують міста теплом, уклали нові трирічні угоди на постачання газу

Своєчасний старт опалювального сезону в Україні - під загрозою зриву через низьку активність виробників тепла щодо укладення трирічних угод на закупівлю природного газу.

Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» занепокоєна низькою активністю виробників тепла з укладання трирічних угод на закупівлю природного газу. За останній тиждень перелік таких клієнтів компанії поповнився лише 13 підприємствами, - йдеться у повідомлені на сайті компанії.

Станом на 26 серпня трирічні угоди на постачання газу з «Нафтогаз Трейдингом» уклали 493 виробники тепла. Це приблизно 45% підприємств, що отримували газ від Нафтогазу в попередньому опалювальному сезоні. Наразі до «Нафтогаз Трейдингу» для укладання трирічних контрактів звернулося 572 підприємства ТКЕ та ОСББ.

Наразі тільки 7 підприємств виробників тепла з Волинської області вже мають договори.

До першої трійки лідерів за динамікою укладання угод увійшли Хмельницька та Черкаська області. Там 96,3% та 76,9% підприємств, які традиційно співпрацюють з Нафтогазом, вже уклали контракти на закупівлю газу. Найкращу динаміку цього тижня продемонструвала Київська область, де з’явилося три нових контрагенти.

По два клієнти уклали угоди з «Нафтогаз Трейдингом» в Харківській та Хмельницькій областях, по одному – в Запорізькій, Львівській, Одеській, Черкаській, Чернівецькій областях та у Києві.

Перелік регіонів з найнижчими показниками щодо договірної роботи з «Нафтогаз Трейдингом» залишився без змін: Закарпатська, Полтавська, Харківська та Одеська області – там кількість угод не перевищує третини від потенційно можливих.

«Нафтогаз» наголошує, що ціна на газ на міжнародних ринках продовжує зростати. Спотова ціна газу в Україні більш ніж у два рази перевищує пропозицію від «Нафтогазу» в рамках трирічних контрактів для ТКЕ та ОСББ з власними котельнями. Ціна газу на перший рік становить 7,42 грн за куб.м (з 1 червня 2021 року до 31 травня 2022 року, з ПДВ, без урахування тарифу оператора газотранспортної системи).

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень