Надмірна допитливість – Дівам, нові шляхи для задоволення – Скорпіонам: гороскоп на 6 вересня

А Водоліям не варто залишатися наодинці

ОВНИ

Світ цього дня буде настільки прихильним до вас, що вам буде дуже важко зробити щось неправильно. У вас є шанс отримати бажаний результат.

ТЕЛЬЦІ

Вам захочеться щось зробити своїми руками або дізнатися щось нове. А ще ви задумаєтеся про серйозні стосунки. Словом, вас чекає цікавий день.

БЛИЗНЯТА

Ви вмієте говорити людям те, що вони хочуть почути. І вмієте втертися в довіру й нав’язати свою думку. Однак цього дня хтось зіпсує ваші плани.

РАКИ

Іноді найсильніші сторони можуть бути також і найбільшими слабкостями. З часом люди, абсолютно впевнені у своїх силах, починають менше уваги звертати на вразливі сторони, а це не завжди закінчується добре. Не втрачайте пильності.

ЛЕВИ

Іноді робити щось – це найкращий спосіб відпочити. Для вас, особливо цього дня, дуже важливо знайти творчий вихід своєї енергії.

ДІВИ

Ви чекаєте відповіді на своє делікатне питання. Спробуйте його перефразувати, або просто скажіть цій людині все прямо. А краще намагайтеся побороти у собі зайву допитливість.

ТЕРЕЗИ

Ви так довго й напружено працюєте над проєктом, що й уявити собі не можете його завершення. Якщо ж ви привернете до цієї справи увагу впливової особи, то вас чекатиме великий успіх.

СКОРПІОНИ

Якщо ви відчуваєте бажання зробити щось нове, то не дозвольте нічому зупинити вас. Настав час щось змінювати – і зараз ви зможете знайти нові шляхи для задоволення.

СТРІЛЬЦІ

Дайте собі перепочити, нехай навіть годину. Останнім часом ви намагалися втекти від усіх людей, але справи не давали вам цього зробити. Спробуйте взяти все у свої руки та боріться за особисту свободу.

КОЗОРОГИ

Ймовірно, вам доведеться скасувати заплановані на вечір зустрічі. Вашим першим поривом буде збрехати про причини, щоб не зачепити чиїсь почуття. Будьте відвертими або взагалі нічого нікому не пояснюйте.

ВОДОЛІЇ

Інколи у вас є потреба побути наодинці, але тільки не цього дня. Зараз вам дуже буде потрібна компанія, інакше ваші думки заведуть вас у депресію.

РИБИ

Останнім часом на вас дуже багато всього навалилося, починаючи з роботи й закінчуючи емоційними стресами. Цього дня добре було б зустрітися з друзями й трохи розважитися.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень