Наближений до путіна олігарх, «спалив» ще один діагноз диктатора

Крім того, цей інформатор додав, що «путін повністю зруйнував економіку росії

Було таємно записано, як олігарх, який має тісні зв'язки з Кремлем, сказав, що путін «важко хворий на рак крові», але особистість цієї людини не розкривається з метою його ж безпеки.

Раніше ходили чутки про рак щитовидної залози у путіна або рак у черевній порожнині. Найближчим часом лідеру Кремля навіть нібито планують зробити операцію і він збирається «передати владу на якийсь час, поки він буде недієздатний».

Видання Mirror інформує про ще один вид раку, на який нібито хворіє путін. Про це розповів олігарх, який має тісні зв'язки із російським лідером. Ім'я цього джерела не повідомляється.

Це остання з багатьох заяв про погане здоров'я російського президента, які посилюються картинкою, яку бачить увесь світ.

 

На знімках, які облетіли всі ЗМІ 9 травня, путін мав слабкий і не впевнений у собі вигляд.

Крім того, цей інформатор додав, що "путін повністю зруйнував економіку росії, економіку України та багатьох інших світових економік, бо має проблему з головою.

Один божевільний може перевернути світ з ніг на голову, - каже він.

Венчурний капіталіст, який попросив не називати імені олігарха, сказав, що передав запис через своє обурення вторгненням росії до України.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень