Наближений до путіна олігарх, «спалив» ще один діагноз диктатора

Крім того, цей інформатор додав, що «путін повністю зруйнував економіку росії

Було таємно записано, як олігарх, який має тісні зв'язки з Кремлем, сказав, що путін «важко хворий на рак крові», але особистість цієї людини не розкривається з метою його ж безпеки.

Раніше ходили чутки про рак щитовидної залози у путіна або рак у черевній порожнині. Найближчим часом лідеру Кремля навіть нібито планують зробити операцію і він збирається «передати владу на якийсь час, поки він буде недієздатний».

Видання Mirror інформує про ще один вид раку, на який нібито хворіє путін. Про це розповів олігарх, який має тісні зв'язки із російським лідером. Ім'я цього джерела не повідомляється.

Це остання з багатьох заяв про погане здоров'я російського президента, які посилюються картинкою, яку бачить увесь світ.

 

На знімках, які облетіли всі ЗМІ 9 травня, путін мав слабкий і не впевнений у собі вигляд.

Крім того, цей інформатор додав, що "путін повністю зруйнував економіку росії, економіку України та багатьох інших світових економік, бо має проблему з головою.

Один божевільний може перевернути світ з ніг на голову, - каже він.

Венчурний капіталіст, який попросив не називати імені олігарха, сказав, що передав запис через своє обурення вторгненням росії до України.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень