На які проекти у Рівненській області виділили понад 200 млн гривень

Один із них - це великий спорткомплекс на Макарова

214 мільйонів гривень отримала область на будівництво спорткомплексу на Макарова, реконструкцію Інституту післядипломної освіти та ще низку проектів області. Ці кошти виділяються з Держфонду регіонального розвитку щороку. Сайт Рівненської ОДА пише, що на розгляд спеціальної комісії Рівненської ОДА подали 109 проектів на фінансування, 82 з яких відібрали, аби надіслати їх на погодження Уряду, каже заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко:

Під час засідання відібрали 82 проекти, які можуть бути профінансовані у 2018 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

П’ять проектів – поза конкурсом, адже є перехідними з минулого року, тож отримають обов’язкове державне фінансування. Це –

  • завершення Степангородської школи та навчального закладу у селі Залав’я Млинівського району; 
  • реконструкція очисних споруд у Березному;
  • реконструкція спального корпусу дитбудинку-інтернату в селі Мирогоща Друга Дубенського району;
  • добудова спорткомплексу у Сарнах;

Решту – 77 проектів – обирали за результатами оціночного рейтингу.

Найбільше голосів отримав проект з будівництва універсального спортзалу спорткомплексу КЗ «Обласна спеціалізована ДЮСШ олімпійського резерву» обласної ради (в районі вул. Макарова, м.Рівне).

Високу оцінку комісії також має пропозиція щодо створення «Нового освітнього простору для освіти впродовж життя», що передбачає реконструкцію обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Нагадаємо, до складу конкурсної комісії, окрім працівників ОДА, увійшли обласні депутати, громадські активісти та експерти з питань будівництва. Усі вони оцінювали запропоновані районами, містами та ОТГ проекти за декількома параметрами. А вже після підрахунку балів, які виставляли члени комісії кожному проекту, визначилися переможці.

Рейтинговий список проектів ДФРР 2018 року.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень