У 2018 рік Рівненщина «увійшла» з майже мільярдом гривень заборгованості

Ці гроші мали надійти з держбюдету на пільги

У 2017 році темпи приросту зведеного бюджету Рівненщини зросли на 36%. Таким чином Рівненщина заробила на мільярд гривень більше, ніж у 2016 році. Тож власні доходи області склали 3,6 мільярда гривень. Про це доповіла керівник департаменту фінансів Рівненської ОДА Лідія Біляк. 

За словами чиновниці, найбільше зросли бюджети об’єднаних територіальних громад. Крім того, Рівненщина отримала майже 9 мільярдів гривень субвенцій і дотацій. Окрім надлишків, обласний бюджет минулого року, залишив по собі в цьому році заборгованість по енергосубвенції розміром понад 900 мільйонів, каже Лідія Біляк:

Мали проблему, як і всі місцеві бюджети України, по забезпеченню призначеннями енергосубвенції. Область мала заборгованість з поляками субвенції в сумі 947 мільйонів гривень. Погашення цієї заборгованості буде проводитись за рахунок призначення відповідної субвенції в поточному році. Такі призначення на поточний рік склали 2,3 млрд гривень.

Частина цих коштів, а саме 300 мільйонів гривень область вже отримала і вони будуть розподілені на пільги відповідним категоріям населення. Вцілому зведений бюджет Рівненщини, тобто сукупність доходів і витрат області, склав 12,7 мільярдів гривень.

Найбільша частина - 40% з усіх місцевих бюджетів пішла на соцзахист, каже Лідія Біляк. Інші сфери, які охоплюють найбільше коштів – це освіта та медицина. Бюджет Рівненщини на 2018 рік теж має соціальне спрямування. Його запланували на рівні 8 мільярдів гривень, утім сподіваються, що низку сфер держава в подальшому дофінансує.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень