У Рівному здешевлять вуличне освітлення. За новою схемою

Його зроблять енергоощадним

Для цього у всіх вуличних ліхтарях замінять лампи на світлодіодні. Однак з бюджету міста на це не витратять ні копійки. А скористаються схемою залучення до цього приватного інвестора, яка давно діє в усьому світі.  

Міський голова Рівного Володимир Хомко наводить приклад того, як діє схема:

Наприклад, виконком споживає тепла на 1000 гривень на місяць. Приходить приватник. Робить аудит. Ми бачимо, що виконком може споживати на 700 гривень. Тобто 300 гривень економії в місяць. Інвестор дивиться, що за 5 років, якщо збирати по тих 300 гривень, можна окупити свої кошти. Тоді ми укладаємо угоду з цим приватним інвестором. Він модернізує наше приміщення. І забирає кошти за рахунок економії, яку ми робимо. І потім нам це залишає.

За словами Володимира Хомка, великих шкіл і дитсадків, які могли б таким чином модернізувати, у Рівному майже не залишилося. Адже їх давно поутепляли, замінили вікна. Тому було вирішено здійснити модернізацію вуличного освітлення. І міськвиконком на останньому засіданні доручив комунальному підприємству «Міськсвітло» провести конкурс на відбір інвестора. Очікувана економія внаслідок заміни вуличних ламп на світлодіодні  має сягнути понад 2 мільйонів гривень щорічно.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень