У Рівного - найвищі в Західній Україні борги з виплати зарплати

Заборгованість мають чотири працюючі підприємства і три підприємства-банкрути

До 2011 року найбільш проблемним було підприємство  Рівненський авторемзавод. Нині велика заборгованість утворилася через підприємство «Рівнеазот».

Як розповіла начальник міського управління праці та соцзахисту Віра Мельник, якщо торік Рівне в Західній Україні було на другому місці за рівнем погашення боргів з виплати зарплати, то тепер – на останньому.

Говорить Віра Мельник:

Якщо дивитися по західному регіону, за минулий рік по погашенню заборгованості ми займали друге місце. В нас була дуже низька заборгованість, навіть незважаючи на авторемзавод.

 

То ми зараз маємо серед міст Рівне, Хмельницький, Тернопіль, Луцьк, Житомир, Вінниця, Івано-Франківськ, Чернівці найбільшу заборгованість. Після нас Івано-Франківськ - 11 мільйонів. Ми маємо 57 мільйонів. З них «Рівнеазот» має 53 мільйони, авторемзавод – 2,5 мільйона.

За словами Віри Мельник, «Рівнеазот» не дає відповіді на запити управління щодо погашення боргів. Лише бухгалтер підприємства у телефонному режимі пояснила, що будуть частково їх гасити з жовтня. І в листопаді заборгованість трішки зменшилася, однак незначно.

У свою чергу, міський голова Рівного Володимир Хомко зауважив, що ні міська влада, ні обласна вплинути на виплату зарплат ніяк не можуть. Тому лише констатує факт. Втім, є надія, що «Рівнеазот» погасить борги, оскільки почав працювати. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень