Сади, ягоди та збільшення держпідтримки, або Чого очікувати фермерству Рівненщини

В наступному році

У 2017 році виробництво сільського господарства на Рівненщині зросло на понад 4%. Натомість в Україні цей показник впав на майже 3%. Про це доповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко: 

У сімнадцятому році було забезпечено приріст обсягу сільськогосподарського виробництва більше як на чотири відсотки. Це не може звичайно бути як позитив, але ми, разом з тим, перевищили середній показник по Україні. Ми сьогодні на восьмому місці серед областей за темпами приросту обсягів сільськогосподарського виробництва.

Зазначається, що третя частина всього, що виробляється в області - це саме сільськогосподарська продукція. На її підтримку торік з бюджету країни надійшло понад 15 мільйонів гривень і ще 26 мільйонів фермерство області отримало у вигляді дотацій.

У 2018 році, за словами Ігоря Тимошенка, уряд на 20% запланував збільшити кількість виділених коштів на цю галузь. Крім того, в області діє нова програма аграрних розписок, яка дозволяє фермерам брати без відсотків кредити під заставу майбутнього товару. 

Обласна ж влада планує розвивати такі сільськогоподарські гілки як ягідництво та садівництво, адже на ці продукти зростає попит у країнах Європи.

 

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень