ON-LINE

Сади, ягоди та збільшення держпідтримки, або Чого очікувати фермерству Рівненщини

понеділок, 05 лютого 2018
В наступному році

У 2017 році виробництво сільського господарства на Рівненщині зросло на понад 4%. Натомість в Україні цей показник впав на майже 3%. Про це доповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко: 

У сімнадцятому році було забезпечено приріст обсягу сільськогосподарського виробництва більше як на чотири відсотки. Це не може звичайно бути як позитив, але ми, разом з тим, перевищили середній показник по Україні. Ми сьогодні на восьмому місці серед областей за темпами приросту обсягів сільськогосподарського виробництва.

Зазначається, що третя частина всього, що виробляється в області - це саме сільськогосподарська продукція. На її підтримку торік з бюджету країни надійшло понад 15 мільйонів гривень і ще 26 мільйонів фермерство області отримало у вигляді дотацій.

У 2018 році, за словами Ігоря Тимошенка, уряд на 20% запланував збільшити кількість виділених коштів на цю галузь. Крім того, в області діє нова програма аграрних розписок, яка дозволяє фермерам брати без відсотків кредити під заставу майбутнього товару. 

Обласна ж влада планує розвивати такі сільськогоподарські гілки як ягідництво та садівництво, адже на ці продукти зростає попит у країнах Європи.

 

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram   

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного