На вулиці Полуботка міський голова наводив порядок (ФОТО)

22 серпня за допомогою до міського голови Рівного Володимира Хомка звернулися занепокоєні мешканці будинку по вул. Полуботка, 4

[media=68056]

Причиною їхнього занепокоєння стала безконтрольна торгівля з «землі» та часто нетверезі й галасливі відвідувачі місцевої кав’ярні "Юліка".

Наступного дня міський голова разом із начальником міськвідділу поліції Василем Зелінським виїхали на місце події та у присутності мешканців поспілкувалися з власницею згаданого закладу. Результат розмови - незаконно встановлені стійки з навісами мають бути демонтовані.

[media=68055]

Зокрема, мешканці скаржилися на те, що відвідувачі кав’ярні використовують їх подвір'я для розпиття спиртних напоїв як в день, так і в ночі, чим заважають мешканцям спати та просто відпочивати.

Володимир Хомко також запропонував мешканцям будинку створити ОСББ, отримати у приватну власність територію та відгородитись, як це зробили багато інших будинків навколо ринку. Додатково міський голова запевнив, що на будь які проекти з поліпшення для ОСББ з міського бюджету буде виділено 70% від вартості.

[media=68054]

Відносно незаконної торгівлі, то після свят міською владою спільно з управлінням патрульної поліції та працівниками міськвідділу поліції буде вжито конкретних заходів реагування, адже спокій мешканців навколишніх будинків та торгівля з асфальту - речі несумісні. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень