На вулиці Полуботка міський голова наводив порядок (ФОТО)

22 серпня за допомогою до міського голови Рівного Володимира Хомка звернулися занепокоєні мешканці будинку по вул. Полуботка, 4

Причиною їхнього занепокоєння стала безконтрольна торгівля з «землі» та часто нетверезі й галасливі відвідувачі місцевої кав’ярні "Юліка".

Наступного дня міський голова разом із начальником міськвідділу поліції Василем Зелінським виїхали на місце події та у присутності мешканців поспілкувалися з власницею згаданого закладу. Результат розмови - незаконно встановлені стійки з навісами мають бути демонтовані.

Зокрема, мешканці скаржилися на те, що відвідувачі кав’ярні використовують їх подвір'я для розпиття спиртних напоїв як в день, так і в ночі, чим заважають мешканцям спати та просто відпочивати.

Володимир Хомко також запропонував мешканцям будинку створити ОСББ, отримати у приватну власність територію та відгородитись, як це зробили багато інших будинків навколо ринку. Додатково міський голова запевнив, що на будь які проекти з поліпшення для ОСББ з міського бюджету буде виділено 70% від вартості.

Відносно незаконної торгівлі, то після свят міською владою спільно з управлінням патрульної поліції та працівниками міськвідділу поліції буде вжито конкретних заходів реагування, адже спокій мешканців навколишніх будинків та торгівля з асфальту - речі несумісні. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень