У Рівному нагородили мешканців області за особливі заслуги перед державою та краєм (21 ФОТО)

Такі урочистості відбуваються щороку перед Днем Незалежності

Цьогоріч ювілейні нагороди від Президента України за особливі заслуги перед державою отримали двоє діячів. Детальніше про них розповідає радник Голови Рівненської ОДА, Сергій Мініч:

– Євгенія Гладунова. Це людина, яка ще з 88-го року була засновницею "Просвіти" і доклала максимум зусиль для того, щоб незалежність як така взагалі відбулася. І Богдан Прищепа - це археолог в нашій області. Він і його організація єдині, хто має ліцензію на проведення археологічних розкопок і оскільки у нас зараз стоїть досить велика робота по відродженню туристичної привабливості Рівненщини, оскільки ми сьогодні працюємо щоб повернути ту історію Української держави, власне він так само є нагородженим цією відзнакою.

Зауважимо, що головні обличчя області відзначали не лише діячів, але й звичайних працівників аби підкреслити важливість їхньої. Зокрема, лауреатами нагород від Облдержадміністрації, Облради та Рівненської міської ради стали викладачі, залізничники, учасники АТО, письменники тощо. 

Нагадаємо, до 25-ї річниці незалежності України Президент Петро Порошенко відзначив державними нагородами ще 12 визначних мешканців області.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень