У Рівному нагородили мешканців області за особливі заслуги перед державою та краєм (21 ФОТО)

Такі урочистості відбуваються щороку перед Днем Незалежності

Цьогоріч ювілейні нагороди від Президента України за особливі заслуги перед державою отримали двоє діячів. Детальніше про них розповідає радник Голови Рівненської ОДА, Сергій Мініч:

– Євгенія Гладунова. Це людина, яка ще з 88-го року була засновницею "Просвіти" і доклала максимум зусиль для того, щоб незалежність як така взагалі відбулася. І Богдан Прищепа - це археолог в нашій області. Він і його організація єдині, хто має ліцензію на проведення археологічних розкопок і оскільки у нас зараз стоїть досить велика робота по відродженню туристичної привабливості Рівненщини, оскільки ми сьогодні працюємо щоб повернути ту історію Української держави, власне він так само є нагородженим цією відзнакою.

Зауважимо, що головні обличчя області відзначали не лише діячів, але й звичайних працівників аби підкреслити важливість їхньої. Зокрема, лауреатами нагород від Облдержадміністрації, Облради та Рівненської міської ради стали викладачі, залізничники, учасники АТО, письменники тощо. 

Нагадаємо, до 25-ї річниці незалежності України Президент Петро Порошенко відзначив державними нагородами ще 12 визначних мешканців області.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень