На свята у Рівному заспівали податківці

Прикметно, що зробили вони це у вишиванках на подвір'ї краєзнавчого музею

У рамках підготовки до святкування 25-ї річниці проголошення незалежності України співробітники фіскальної служби Рівненщини взяли участь у патріотичному флешмобі – заспівали разом державний гімн України.

Колектив податківців та митників Рівненської області співали гімн на подвір'ї Краєзнавчого музею, одягнені у різнобарвні вишиванки.

До флешмобу долучилися й керівник фіскальної служби Рівненщини Дмитро Зайцев та перший заступник начальника Рівненської митниці Олег Павлюк. Вони від імені всіх податківців та митників регіону привітали своїх колег, громадськість з прийдешнім святом та висловили побажання миру, злагоди та успіхів. 
 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень