Надходження до місцевого бюджету зросли на 48%

У липні поточного року до бюджетів усіх рівнів платниками податків Рівного перераховано 132,7 млн грн, з початку року зазначений показник склав 911,7 млн грн.

За словами начальника ДПІ у м.Рівному Михайла Калитюка, у порівнянні з минулорічним показником у липні цього року відбувся приріст надходжень до зведеного бюджету на 26,2 млн грн, а за сім місяців – на 168,5 млн грн.

До місцевого бюджету  за січень-липень 2016 року  надійшло 523,5 млн грн, що на 48% більше, ніж торік. У порівнянні з минулим роком відбулось збільшення надходжень за всіма основними податками: на  49 % підвищились надходження податку з доходів фізичних осіб та склали 326,4 млн грн; надходження від плати за землю зросли на 38% та склали 47,8 млн грн; акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів збільшився на 64% та склав 66,8 млн грн, єдиний податок зріс на 60% і склав 63 млн грн.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень