Два підприємства РЕНОМЕ визнано кращими платниками податків

Нещодавно керівник Рівненщини нагородив переможців регіонального туру конкурсу щорічного Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2015» та вручив їм відзнаки.

У підсумку переможцями обласного туру в різних номінаціях стали 29 платників податків. Серед них відразу два товариства групи компаній «РЕНОМЕ».

Переможцем у номінації «Підприємства, які найбільше сплатили до місцевого бюджету всіх видів податків і зборів в розрахунку на одного працюючого» стала компанія «РЕНОМЕ-СМАРТ». А у номінації «Сумлінний платник податків у галузі будівництва та девелопменту» - «РЕНОМЕ-КОМФОРТ».

Наша компанія не вперше отримує подібну нагороду. І дуже сподіваємось, що ці кошти підуть на користь місту, аби кожен житель відчув, що ми гарно платимо податки, - коментує головний бухгалтер ТОВ «РЕНОМЕ-СМАРТ» Галина Целюба

Всього на участь у конкурсі надійшло 80 заявок. Найсумлінніших платників визначали у галузях промисловості, будівництва та сільського господарства. Також найкращих вибрали у сфері права, консалтингу, наукової та технічної діяльності, торгівлі, послуг, транспорту та зв’язку. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень