Податківці «накрили» нелегальну заправку

Та вилучили пального на понад 260 тис. грн

Співробітники податкової міліції у Рівненській області під час спецоперації  „Акциз-2016” виявили діяльність незаконної заправки. Своєрідний бізнес фізична особа вела без державної реєстрації суб’єкта господарської діяльності.

Продаж дизельного пального влаштував рівнянин. 

Податківці вилучили :

 - металевий вагончик з ємністю для зберігання пального в обсязі до 15 тонн;

- 2 колонки з пістолетами для заправки транспортних засобів;

- дизельне паливо в кількості близько 14 тонн орієнтованою вартістю 260 тис.грн.

Проводиться збір та оформлення матеріалів щодо притягнення фізичної особи-порушника до відповідальності згідно з вимогами чинного законодавства, повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень