Податківці вилучили у рівнянки Mini Cooper

Автомобіль - на арештмайданчику

Як повідомляють з Головного управління ДФС у Рівненській області, в рамках проведення операцій "Акциз-2016", "Рубіж-2016" спільно із працівниками патрульної поліції Рівного, в ході перевірки зупинено автомобіль Mini Cooper під керуванням  жительки м. Рівне.

За результатами перевірки встановлено, що державні номерні знаки транспортного засобу рахуються за іншим автомобілем марки «MAZDA», номер кузова відсутній в базах даних поліції України, а пред’явлене свідоцтво про реєстрацію містить ознаки підробки.

Mini Cooper орієнтовною вартістю 450 тис. грн вилучено та поміщено на арештмайданчик.

Як в подальшому з’ясовано, вказаний транспортний засіб на територію України був ввезений декілька років тому в режимі тимчасового ввезення до 1 року іншою громадянкою з метою особистого користування.

На цей час проводяться необхідні експертні дослідження, збір та оформлення матеріалів для притягнення фізичної особи-порушника до відповідальності згідно з вимогами чинного законодавства.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень