Податківці вилучили у рівнянки Mini Cooper

Автомобіль - на арештмайданчику

Як повідомляють з Головного управління ДФС у Рівненській області, в рамках проведення операцій "Акциз-2016", "Рубіж-2016" спільно із працівниками патрульної поліції Рівного, в ході перевірки зупинено автомобіль Mini Cooper під керуванням  жительки м. Рівне.

За результатами перевірки встановлено, що державні номерні знаки транспортного засобу рахуються за іншим автомобілем марки «MAZDA», номер кузова відсутній в базах даних поліції України, а пред’явлене свідоцтво про реєстрацію містить ознаки підробки.

Mini Cooper орієнтовною вартістю 450 тис. грн вилучено та поміщено на арештмайданчик.

Як в подальшому з’ясовано, вказаний транспортний засіб на територію України був ввезений декілька років тому в режимі тимчасового ввезення до 1 року іншою громадянкою з метою особистого користування.

На цей час проводяться необхідні експертні дослідження, збір та оформлення матеріалів для притягнення фізичної особи-порушника до відповідальності згідно з вимогами чинного законодавства.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень