ON-LINE

На Різдво на Рівненщині будуть вибори

четвер, 05 січня 2017
Це будуть перевибори у Деражненській громаді
На фото - Олександр Пустовіт

8 січня у Деражненській громаді відбудуться перевибори депутатів на 12 окрузі, оскільки двоє кандидатів набрали однакову кількість голосів.

Тим часом днями Деражненська громада, яка утворилася наприкінці грудня 2016 року, вже провела першу сесію. Очолив цю громаду Олександр Пустовіт.  Нові депутати обрали заступника голови, ним стала колишня голова Деражненської сільської ради Ірина Мисюк, секретарем ради обрали Галину Чернецьку, яка до того працювала  вихователькою у дитсадку. 

Під час першого засідання депутати затвердили склад виконкому, визначили виконувачів обов’язки старост у селах. Створили комісію з реорганізації сільських рад (нагадаємо, у Деражненську громаду об’єдналося 3 сільські ради). Після кадрових питань розглянули бюджетні питання та питання про передачу майна від району до ОТГ (медичні установи, школи та музична школа), - повідомляє Офіс реформ Рівненського РВ  АМУ.

КОМЕНТАРІ 1

КОМЕНТУВАТИ
  • Anastasiia Reva В об`єднаних територіальних громадах сімейні лікарі отримуватимуть достойну оплату праці та соціальне житло. Це вже є реальністю в декількох громадах. Інформація про такий приклад - http://silobr.info/index.php/novini-gromad/item/907-bezkoshtovne-zhitlo-%20-visoka-zarobitna-plata-=-simeyniy-likar-v-ob%E2%80%99ednaniy-gromadi Відповісти

Оголошення

  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
  • У Рівному загубився кіт

    На вулиці Степана Бандери (в районі Магнату) згубився білий ангорський кіт. З блакитними...
  • Загубилася собака - німецька вівчарка

    В районі Північного загубилася собака породи німецька вівчарка (хлопчик) чорно-рудого...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного