ON-LINE

На Рокитнівщині не поспішають об’єднуватися у громади

понеділок, 12 вересня 2016

До процесу децентралізації у віддаленому Рокитнівському районі Рівненщини люди ставляться з пересторогою. Таку думку висловили сільські голови під час зустрічі з консультантами з питань децентралізації проекту Пульс в рамках «Децентралізаційного марафону».

У Рокитнівському районі заплановано утворити дві ОТГ -  Рокитнівську селищну та Березівську громади. Однак у цьому районі - що не сільська рада – то громада. Адже більшість з них нараховують понад п’ять тисяч мешканців, а це одна зі складових спроможності громади. Тому деякі сільські голови вирішили не поспішати з об’єднанням.

Втім, Березове немає належної інфраструктури для центру громади, тому почали обговорювати варіант об’єднання в одну Рокитнівську громаду, з філією в одному з віддалених сіл. Таку пропозицію Рокитне подало усім сільським радам, але позитивних відповідей було не достатньо. Тож питання об’єднання поки що відклали.  Але почали вивчати досвід своїх сусідів - Клесівської та Миляцької громад, - повідомляє проект ПУЛЬС Асоціації міст України.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного