На Рокитнівщині не поспішають об’єднуватися у громади

До процесу децентралізації у віддаленому Рокитнівському районі Рівненщини люди ставляться з пересторогою. Таку думку висловили сільські голови під час зустрічі з консультантами з питань децентралізації проекту Пульс в рамках «Децентралізаційного марафону».

У Рокитнівському районі заплановано утворити дві ОТГ -  Рокитнівську селищну та Березівську громади. Однак у цьому районі - що не сільська рада – то громада. Адже більшість з них нараховують понад п’ять тисяч мешканців, а це одна зі складових спроможності громади. Тому деякі сільські голови вирішили не поспішати з об’єднанням.

Втім, Березове немає належної інфраструктури для центру громади, тому почали обговорювати варіант об’єднання в одну Рокитнівську громаду, з філією в одному з віддалених сіл. Таку пропозицію Рокитне подало усім сільським радам, але позитивних відповідей було не достатньо. Тож питання об’єднання поки що відклали.  Але почали вивчати досвід своїх сусідів - Клесівської та Миляцької громад, - повідомляє проект ПУЛЬС Асоціації міст України.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень