ON-LINE

На рівненській фірмі, де шиють спецодяг, знайшли порушення

субота, 20 липня 2019
Трудового законодавства
Фото ілюстративне

Управління Держпраці у Рівненській області перевіряло швейні підприємства Рівного.

Врешті інспектори виявили незначні порушення у ТОВ «Спецпошив». Загалом тут виконують вимоги законодавства, але є й порушення:

- Зокрема, порушено правила прийняття на роботу без медичного огляду. Виявлено також, що працівники не проходили такого огляду й під час роботи. Це порушення Закону України «Про охорону праці» та Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України.

Також спеціально розроблені правила чітко визначають вимоги до працівників, які залучаються до виконання робіт у швейному виробництві. Так у п. 1.9. вказано: працівники, які допускаються до виконання робіт у виробничих процесах швейного виробництва, повинні мати відповідну професійну підготовку та відповідати фізіологічним і психофізіологічним особливостям, необхідним для виконання робіт, — йдеться в офіційному повідомленні Держпраці.

Об’єктивно на ситуацію впливає низка причин, зазначають в обласному управлінні Держпраці. Це і відтік працівників у сусідні країни на заробітки, недостатність навчальних закладів, які готують відповідних спеціалістів.

Але попри це роботодавець повинен усунути порушення: провести належні медичні огляди працівників, підвищити кваліфікаційну підготовку швачок, які не мають відповідних знань та навичок.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У Рівному шукають власників свідоцтва про шлюб і техпаспорта

    У Рівному у кав’ярні за адресою Кавказька, 2 відвідувачі залишили документи....
  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного