Роботодавці на Рівненщині й надалі порушують закон і дорого за це платять

За нелегальних працівників — мільйони штрафів до державного бюджету 

Відсутність укладеного трудового договору з працівником – не єдине порушення, яке фіксують під час перевірок інспекторів Держпраці. Часто роботодавці відмовляються оплачувати працівникам відпустку та лікарняні, не вчасно платять зарплати або виплачують їх не в повному обсязі. До речі, саме через недоплату своїм працівникам близько трьох сотень роботодавців оштрафували на понад 5 млн гривень, повідомив начальник профільного відділу обласного управління Держпраці Юрій Морозюк:

- Думаю, що вони сплачують ці штрафи, бо вони не великі. Суми від 510 до 1 700 гривень. Вони перераховуються у державний бюджет. Штрафні санкції накладаються на посадову особу. Роботодавець, швидше за все платить цей штраф, бо не хоче, щоб до нього прийшли виконавці. А вони стягують борг у подвійному розмірі. 

Варто зауважити, за результатами останніх перевірок інспекторів Держпраці в області офіційно працевлаштували півтори тисячі працівників.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень