![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
З 1-го січня
З Нового року штрафи за неоформлених працівників сплачуватимуть у місцеві бюджети. Відповідні зміни до Бюджетного кодексу ухвалила Верховна Рада 22 листопада.
Тож вже з 1-го січня штрафи за нелегальних працівників або невчасно виплачену зарплату роботодавці сплачуватимуть не у державний, а в бюджет міста або об’єднаної територіальної громади.
Однак для цього орган місцевого самоврядування має найняти на роботу інспектора праці. На відміну від інспекторів Держпраці, останні матимуть обмежені права, каже начальник відділу обласного управління Держпраці Юрій Морозюк:
- Він має усі функції по здійсненню державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, як і наш інспектор. Але, скажімо так, у нього обмежений перелік питань, які може перевіряти. Це виплата заробітної плати, оформлення працівників і виплат мінімальних зарплат. Ці кошти від штрафів будуть однією зі статей наповнення місцевого бюджету. Раніше питання щодо сплати штрафів у державний бюджет стримувало органи місцевого самоврядування у питанні розширення штатів і введення посад інспекторів праці.
Зі слів Юрія Морозюка, нині посада інспектора праці органів місцевого самоврядування не надто популярна.
Поки на Рівненщині є лише десять інспекторів праці органів місцевого самоврядування.
З них п’ятеро працюють у Рівному, один – у Дубні, двоє – у Радивилівській ОТГ і по одному інспектору у Мирогощанській та Деражненській ОТГ.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
У місті на Рівненщині пройшло масове «стажування» (ФОТО)
Рівненським роботодавцям нагадали, що роботи під назвою «стажування» – немає
У Березному підприємці втікали від інспекторів праці (ФОТО)
Підприємство на Рівненщині оштрафували на понад 2,5 млн грн
Cубсидію непрацюючий у Рівному – не отримає...?
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК