«Я з ними розберуся»: комунальники у Рівному наклеїли оголошення... на електроопорах (ФОТО)

Хоча робити це забороняє закон

Наші читачі помітили поблизу школи №12 оголошення про графік вивезення сміття, яке належить Комунальному автотранспортному підприємству 1728 (на фото вгорі).

Це притому, що раніше заступник начальника міського управління житлово-комунального господарства Володимир Лапюк розповідав Радіо Трек, що за розклеювання оголошень на електроопорах законом передбачені чималі штрафи, і що такі оголошення  додають роботи працівникам підприємств «Рівнеелектроавтотранс», «Міськсвітло» та «Рівнеобленерго», яким доводиться наклеєне відчищати.

Ми звернулися за коментарем до керівника КАТП 1728  Ростислава Кралюка. Він пояснив:

Рівняни скаржаться, що не знають, коли будуть у них забирати сміття. Коли клеїмо їм оголошення на огорожах, вони обурюються. Тож працівникам я говорив рознести листівки по поштових скриньках. А вони наклеїли на електроопорі. Я з ними розберуся!

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень