На Рівненщині придбали авторефрижератор для 200-х вантажів з АТО

Мешканці Рівненського району зібрали близько трьох тон допомоги для дітей-сиріт, самотніх людей та військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО.

Окрім того, на прохання військових благодійники придбали авторефрижератор для 200-х вантажів. Машину відремонтували і передали її військовим, аби хлопці, які загинули, захищаючи Україну, могли повернутись на рідну землю.

Температура в кузові авто регулюється до мінус 30 градусів. Волонтери впевнені, що наявність таких автомобілів значно спростить доставку героїв додому, адже неодноразово у зоні АТО не мали можливості забрати тіло вчасно.

«Ця автівка призначена буде для того, щоб перевозити тіла загиблих військовослужбовців. Це не говорить про те, що кількість їх збільшується, ми говоримо про те, що однозначно це завдання падає на командира частини і на військкомат. І так само волонтери втручаються. Ця машина буде  там і вже буде все організовано. Будуть знати, що вона є, лишилось тільки заправити - і вона на місці», – зазначив старший офіцер ОК «Захід» Андрій Рисюк.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень