На Рівненщині зупинили незаконний експорт лісу

Вартість лісоматеріалів перевищує 200 тис гривень

В Рівненській області припинили три спроби незаконного експорту лісоматеріалів до країн Європи.

Загальний об’єм вилучених пиломатеріалів склав 53 куб. метри, їхня загальна вартість становить більше ніж 200 тис. гривень.

Повідомляє Поліська митниця Держмитслужби та Управління служби безпеки України.

Дві українські компанії подали три митні декларації до митних постів «Сарни» та «Рівне». За результатами проведених митних оглядів було встановлено, що майже половина пиломатеріалів не відповідає за розмірами тим, які заявлялись в митних деклараціях та товаросупровідних документах, - повідомляють співробітники Поліської митниці Держмитслужби

Працівниками митниці відносно керівників підприємств склали протоколи за ознаками правопорушень.  Лісоматеріали тимчасово вилучені до розгляду справ в суді.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень