На Рівненщині збільшилась кількість аптек, що долучилися до програми «Доступні ліки»

Отримати медикаменти можна тепер у понад трьох сотнях закладів

Медикаменти за доступною ціною або безкоштовно пропонують у 307 аптеках області, повідомляють в управлінні охорони здоров'я Рівненської ОДА.

Збільшилася кількість і «доступних» ліків. У серпні МOЗ України затвердило новий реєстр препаратів урядової програми, які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою.

Оновлений реєстр містить 261 препарат, 59 із них пацієнти зможуть отримувати абсолютно безоплатно.

До списку безоплатних ліків входять не лише препарати українських виробників, а й відомих іноземних компаній.  В середньому ціни на препарати програми знизилися майже на 7%.

Перелік ліків, що надаватимуться пацієнтам безоплатно можна переглянути на сайті МОЗ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень