Не останні і не передовики: як у Рівному лікують ветеранів і скільки на це тратять грошей

До ветеранів війни відносять учасників та інвалідів війни, учасників бойових дій, реабілітованих воїнів УПА та політв’язнів

У Рівному станом на початок цього року на обліку у медиків перебувало понад 5,5 тис. ветеранів війни,

з них 573 АТОвці.

82% ветеранів торік обстежили. До декого навіть приїжджали додому виїзні бригади медиків. Решта ветеранів, оскільки вони - люди ще молоді, обстежувалися частково, тобто проходили не всі обстеження.

На амбулаторне лікування ветеранів торік з міського бюджету витратили 391 тисячу гривень. Начальник міського управління охорони здоров'я Віктор Іськів каже, що це з розрахунку на одну людину досить непогано у порівянні з сусідніми обласними центрами:

Якщо переділити гривні на одну людину, то виходить, що в нас досить непогана ситуація: 71 гривня на людину. У Чернівцях – 46, у Житомирі більше – 92, в Луцьку – 44. І найбільше у Львові – це 179 гривень. Ну і у Львові взагалі більше цих ветеранів і переважно це через те, що там більше АТОвців.

Віктор Іськів також зауважив, що переважно ветерани лікуються й оздоровлюються в обласному госпіталі ветеранів війни в смт Клевань Рівненського району. Але тим, хто звертається у медзаклади міста, теж надають необхідну допомогу повністю.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень