ON-LINE

Чи зросте з 1 липня зарплата медиків Рівненщини

п'ятниця, 06 липня 2018
Адже платити її працівникам первинного рівня меддопомоги обіцяли залежно від кількості укладених декларацій з пацієнтами

Втім, як пояснили в облуправлінні охорони здоров’я, зарплата може зрости лише у медзакладах, які уклали угоди з Національною службою здоров'я про фінансування по-новому. Таких на Рівненщині є чотири. Це Здолбунівський, Рівненський, Гощанський та Зарічненський районні центри первинної медико-сантіарної допомоги.

Чи зростуть зарплати медиків і на скільки, ми поцікавилися у головного лікаря Здолбунівського районного центру ПМСД Олега Сумка:

У нас майже 20 тисяч укладено декларацій. Це 35% населення району вже уклали декларації. Для того, щоб суттєво медпрацівники відчули підвищення зарплати, кількість укладених декларацій має бути десь 60-70%.

 

Нині ми можемо преміювати тих медичних працівників, які вже уклали необхідну кількість декларацій або до того наближаються.  

За словами Олега Сумка, обсяг фінансування їхнього закладу з 1 липня збільшився на півмільйона гривень на місяць. Але досі медзакладу щомісячно не вистачало на виплату зарплати медикам 150 тисяч гривень і виплату матеріальної допомоги на оздоровлення немедичних працівників. То з цих півмільйона гривень значна частка піде тепер на покриття цього дефіциту. Окрім того, медикам закуплять обладнання. Тож із того, що залишиться, просто медикам до нинішніх зарплат додадуть премії. Це може бути від 1 до 5 тисяч гривень.   

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
  • Загублено посвідчення водія на прізвище Бакай

    У Рівному було загублено посвідчення водія на прізвище Бакай Юрій. Прохання повернути за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного