Позбутися паперових рецептів і довідок хочуть у Рівненському перинатальному центрі

Інформатизація закладу

Електронні довідки, черги та рецепти лікарів - рівненський перинатальний центр хочуть модернізувати до кінця року. 40% закладу вже автоматизували.

Зокрема за допомогою залучення позабюджетних коштів. Це відбувається в рамках регіональної програми маршрутизації пацієнтів. Вона вимагає, аби медзаклади у своїй роботі перейшли від паперових до електронних документів.

Які саме відділення в перинатальному центрі вже розпрощалися з минулим, розповідає директор медзакладу Вікторія Єнікеєва:

На сьогодні у нас повністю автоматизовані амбулаторні ділянки – це обласний центр планування сім’ї. Консультативно-діагностичний блок, приймальне відділення стаціонарних відділень. І робочі місця як лікарів, так і допоміжних служб. До кінця року, якщо ми залучимо інвесторів, ми плануємо завершити цю роботу.  

Чиновниця каже, що в планах медзакладу видавати пацієнтам лікарські рецепти в електронному форматі. Те ж саме стосується лікарських довідок і черг. Для цього треба створити джерело аналітичних інструментів, які обраховуватимуть надані медпослуги, тарифи на ліки.

Це означає облік усіх медпрепаратів. Також центр має телемедичний центр, який надає онлайн-консультації.

Оскільки понад 90% пацієнтів перинатального центру – з районів, то важливим є питання технічного оснащення медзакладів області, каже Вікторія Єнікеєва. Утім, ця проблема досі не вирішена.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень