На Рівненщині виявилося аж дві «Золотих ділянки» (ФОТО)

Це значить, що область – надзвичайно приваблива для інвесторів

На Рівненщині завершився конкурс «Золота ділянка 2020».

Переможцями стали відразу дві громади - Костопільська РДА та Рівненська міськрада, які запропонували найпривабливіші ділянки для потенційних інвесторів.

Це зокрема, понад 125 га індустріального парку у Малолюбашанській ОТГ і промислову зону у Рівному площею 5 га (у районі вул. Млинівської).

При цьому, польські експерти мали обрати лише одного переможця, однак Рівненщина стала винятком (серед 8 регіонів України).

Це свідчить про те, що область – надзвичайно приваблива для інвесторів, зауважив очільник краю Віталій Коваль:

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль

Загалом на конкурс подалися 12 претендентів. Переможця відбирали польські експерти. Ним мав бути один учасник. Втім, Рівненщина стала винятком.

 

За результатами ретельного аудиту усіх пропозицій у нашому регіоні ділянки двох громад перемогли у конкурсі. Така оцінка свідчить про те, що Рівненщина приваблива для інвесторів, - каже голова РОДА.

Під час оцінювання враховувалися такі критерії як локалізація земельної ділянки, її юридичний статус, ландшафтні властивості, інфраструктура, комунікації, наявність під’їзних шляхів та близькість залізничної колії.

Уже незабаром переможці відправляться з навчальним візитом до Польщі, аби вивчити кращі практики іноземних колег.

За матеріалами Рівненської ОДА

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень