На Рівненщині руйнується ще не зданий в експлуатацію міст

І роботою підрядника незадоволені

Автор фото - С.Чирук. Фото із сайту Суспільне

Почала руйнуватися свіжовідремонтована переправа через річку Горинь у напрямку Білорусі біля села Ремчиці Сарненського району.

У Службі автомобільних доріг кажуть, що міст ще не зданий в експлуатацію, однак роботою підрядника вони вже незадоволені, повідомив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін

Нині ремонтом мосту займається товариство «ЄВРО ПЛЮС БУД», з яким торік уклали угоду на суму 14 мільйонів гривень. І основні ремонтні роботи фірма мала закінчити до кінця червня цього року.

До слова, це вже другий підрядник, який взявся проводити поточний ремонт мосту біля села Ремчиці. У 2018 році ремонті роботи виконувало ТОВ «Олександрія Капітал». 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень