На Рівненщині судитимуть фальсифікатора горілки (ФОТО)

Справою виготовлення фальсифікату займалася Рівненська прокуратура, оскільки неякісне спиртне продавали на Рівненщині

[media=74037]

Прокуратура Рівненщини скерувала до суду обвинувальний акт стосовно організатора незаконного виробництва алкогольної продукції у Львівській області на суму 1,8 млн грн.

У підпільному цеху здійснювалося масове виробництво та збут на територію кількох областей України, в тому числі і в Рівненську, незаконного виготовлених алкогольних напоїв.

 Досудовим розслідуванням встановлено, що підпільну діяльність з виробництва фальсифікованої горілчаної продукції, яка у подальшому під відомими світовими брендами реалізовувалася через мережу роздрібної торгівлі, організував 38-річний житель Львівщини.

У ході проведення слідчих дій у кримінальному провадженні вилучено незаконно виготовлену алкогольну продукцію на суму 1,8 млн грн, а також обладнання,  що забезпечує  її масове виробництво, на суму 4,7 млн грн.

[media=74038]

Обвинуваченому інкриміновано незаконне виготовлення, зберігання, збут підроблених марок акцизного податку та незаконне виготовлення алкогольних напоїв шляхом відкриття підпільних цехів з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів. 

[media=74039]

За вчинення вказаних кримінальних правопорушень передбачена відповідальність у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень