Більшість корупціонерів на Рівненщині - службовці

На Рівненщині продовжують протидію корупції у нашому регіоні. Цього року факти кримінально-караної корупції викривалися у бюджетній сфері, земельних правовідносин, сфері освіти та транспорту. 

У 2016 році правоохоронні органи Рівненської області завершили розслідування у кримінальних провадженнях та скерували до суду 29 обвинувачувальних актів стосовно 38 осіб, які вчинили кримінальні корупційні правопорушення. З числа скерованих до суду актів стосовно корупціонерів 74% - це акти про одержання неправомірної вигоди службовою особою. Найбільша сума вилученої цього року неправомірної вигоди склала півмільйона гривень, - розповіла Людмила Суржук.  

Прикметно, що діяння корупціонерів завдають чималих збитків державі. Зокрема, від початку року на Рівненщині ця сума склала 1,6 млн грн, з яки відшкодовано поки лише 600 тисяч гривень. Втім, органами досудового розслідування з метою відшкодування збитків накладено арешт на майно підозрюваних на загальну суму 4,3 млн грн.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень